04 října, 2017

Další z mnoha dystopií podobná Hunger Games a Divergenci, která i přes mnoho společných prvků přináší i nějaké novinky... Z počátku mi to přišlo průměrné, přesto jsem to zkusila a nakonec byla příjemně překvapená. V případě této série platí, že každý nový díl zvyšuje kvalitu příběhu :-)

Recenze - Zkouška - Zrada - Odveta 
 

Univerzita výjimečných

 • Zkouška  
 • Zrada
 • Odveta


Sdílení článku:

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Už ji máš kompletní? Já ještě ani nezačala :D

  OdpovědětVymazat
 2. Také už mám trilogii přečtenou a hodnotím ji tak průměrně. Ale obálky jsou moc hezké :)

  OdpovědětVymazat
 3. Sérii jsem tedy odložila hned po pár stránkách prvního dílu a nevím, jestli jí dám znovu šanci. Ale občas je dávám, tak se uvidí :D Jinak vypadá série skvěle :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. skoda, ono je to casem lepsi a lepsi, prvni dil byl podle me nejslabsi

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)