Je to tak, je září a my máme zase třičtvrtě roku pryč. Tak mě napadlo, proč si ten rok nerozdělit na dvě poloviny a podívat se na to, jak ho zvládám... Na začátku roku jsem si usmyslela, že přečtu celkem 70 knih. Předchozí roky jsem na to vůbec nedosáhla, chtěla jsem si proto nasadit vyšší laťku a donutit se. Chyba lávky. Už v polovině roku bylo jasné, že jsem pět knih za plánem a tak můj sen, dosáhnout nového milníku, se tak nějak vypařil. Nevěřím tomu, že by se mi to podařilo dohnat, na to je docela pozdě.

Nicméně na konci června jsem měla pokořených třicet knih, což je tak nějak moje norma. Kdybych nebyla líná, zvládala bych toho víc, ale já se taky ráda věnuji jiným věcem a pořád mě napadají nějaké blbiny, takže kolikrát jde prostě kniha stranou a já se pouštím do něčeho naprosto odlišného. Takže skóre tedy bylo třicet knih a celkem to bylo přes dvanáct tisíc stránek. Páni, takhle to na druhou stranu nezní vůbec špatně :-D

Když si vezmu do parády přírůstky, je to hotová pohroma. Jen za prvních šest měsíců letošního roku jsem dotáhla domů šedesát šest knih. Samozřejmě jsou v tom i e-knihy a recenzáky. Ale i tak... Prostě nahromadím domů více knih, než jsem schopná přečíst. Tím pádem nejsem jen knihomol, ale i sběratel a sysel :-D

A teď se už podíváme na hodnocení přečtených knih...

5 hvězdiček




4 hvězdičky




3 hvězdičky




2 hvězdičky

žádné :-)


1 hvězdička

žádné :-)