MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

10 června, 2017

Viděla jsem... #123

sobota, června 10, 2017 4 komentáře
Všechny filmy a seriály jsou hodnoceny po prvním shlédnutí, s odstupem času je samozřejmě možnost, že změním názor ;-) Pokud vás zajímají další mé filmové zkušenosti, můžete  ještě více hodnocení najít na mém účtu Csfd. Seriály, které sleduji najdete na Edně... Pokud pro mě máte tipy na dobré filmy, neváhejte se podělit ;-)

poster poster poster poster
poster poster poster

Kráska a zvíře
Abych řekla pravdu, z počátku mě hodně odrazovalo množství písniček, které se tam zpívalo. Chápu, je to muzikál, ale první minuty jsem měla obavu, aby tam bylo i mluvené slovo... Nakonec jsem to zvládla do konce, příběh asi nemusím nikomu objasňovat. Dodám jen, že bestie byl hezčí prokletý :-)

Moje hodnocení:
CSFD


Nic nás nerozdělí
Už dřív jsem viděla kousek filmu a moc se mi líbil. A teď nedávno jsem náhodou zjistila, že je opět v televizi. Konečně jsem to viděla celé. Moc hezký příběh a zároveň smutný a strašně reálný. Příběh rodiny, kterou zasáhne tsunami a jsou rozděleni, hledají cestu zpátky k sobě. A taky mi vrtalo hlavou, kde jsem toho malýho kluka už viděla. No a vyklubal se z něho nejnovější Spiderman :-D

Moje hodnocení:
CSFDJohn Wick 2
Druhý díl byl mnohem horší než první. U něj to alespoň divák bral jako novinku, akční, vtipnou, jinou. Ale dvojka jede v naprosto stejných kolejích a tak spíše nudí než baví. John Wick umí střílet jen do noh a hlav, věčně mu dochází náboje, při boji projevuje málo energie, spíše jakoby musel pobírat dech... Nemůžu si pomoct, ale prostě totální nuda...

Moje hodnocení:
CSFD


Velká čínská zeď
Tak trochu netradičně pojaté téma Velké čínské zdi a důvodu jejího postavení. Rozhodně nejde o žádnou filmovou pecku, ale k zahození to taky úplně není. Taková průměrná prkotina na jedno podívání...

Moje hodnocení:


Malý princ
Tak jako v knize i tady mi uniká nějaký vyšší smysl. Já jsem prostě člověk, který potřebuje všechno pěkně naservírované a ne hledat ukryté významy mezi řádky :-P Ale zpracování opravdu krásné.

Moje hodnocení:


Můj kamarád drak
Po dlouhé době koukatelná rodinná pohodovka. Navíc ten drak, to byl skoro jako Falco z Nekonečného příběhu ♥ Krásnej...

Moje hodnocení:


Spojenci
Další z mnoha válečných filmů. Tentokrát však zaměřen na ústřední dvojici a jejich špionský život. Můžu říct, že až do poslední minuty jsem nevěděla, jak to dopadne... Sice to bylo asi i trošku nudné nebo jako všední válečný film, ale bylo zajímavé přemýšlet nad tím, jak mohla vypadat špionáž před sedmdesáti lety...

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

  1. Já jsem z Krásky a zvířete nadšená a jsem moc ráda, že i hraná verze byla muzikálová. Nic nás nerozdělí byl vážně super film. A jsem ráda, že i Tobě se líbil Můj kamarád drak :)
    Beauty of pink / Knižní regál

    OdpovědětSmazat
  2. Krásku a zvíře jsem si zamilovala, mě se právě ty písničky líbí :) A se Zvířetem souhlasím, jako Zvíře vypadal o 200% lépe než jako člověk :)

    Malý princ... no mě ten film přišel úplně zbytečný. Nějakej smysl jsem v tom vlastně ani nehledala, ale přišlo mi, že je o ničem.

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne