MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

15 března, 2016

Filmy, které se chystají do kin zaujaly mě buď svým obsahem, hereckým obsazením nebo dalšími detaily... A co vy, máte nějaký další tip?


poster
Bohové Egypta
Je mi už předem jasné, že to nebude bůhví co. Jakoby toto téma byla prokleté a cokoli se natočí, nemá na hodnocení ani 75%. Ale i tak mě to pravděpodobně neodradí od toho, abych to alespoň na jedno shlédnutí zkusila...

Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Na Bohy Egypta jsem chtěla zajít do kina, ale nakonec z toho sešlo. Zítra se chystám na Alianci, tak doufám, že nebude tak strašná, jak všichni tvrdí.. :D

  xxx
  dream-little-dream.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já byla velice zklamaná. Takže raději moc neočekávej, ať nedopadneš jako já

   Vymazat
 2. Určitě se časem mrknu na Lovce. Njn, Chris je Chris :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne