Jak jsem slíbila, tady je bleskovka...
 
  1. Soutěž bude probíhat vždy jen daný den (do půlnoci). Vítěze budu losovat...
  2. Zúčastnit se mohou jen lidé z ČR.
  3. Duplicitní vstupy mažu, tak pozor.
  4. Výherce budu informovat emailem, který napíšete do komentáře, abych od vás měla potvrzení a hlavně abych dostala adresu :-) Na odpověď počkám maximálně dva dny.


Většinu záložek věnovalo nakladatelství FRAGMENT.

Do komentářů

  1. přezdívka
  2. email
  3. blog/web pokud máte (ráda se podívám)
  4. napište mi, co se vám na mém blogu líbí/nelíbí, co vám tu chybí, co byste změnili apod... a trošku se rozepište, dvouslovné vyjádření neberu :-)
  5. čísla tří záložek, které se vám líbí