MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

07 listopadu, 2015

Knižní blog | Layout 12

sobota, listopadu 07, 2015 11 komentářů

Pro blogspot

Rozhodla jsem se pro malou změnu designu. Nejedná se o velké změny. V podstatě jsem jen vyměnila pozadí hlavičky (které se bude i nadále měnit podle mojí nálady, ročních období apod), dále jsem trochu předělala menu pod hlavičkou (omezila jsem růžovou, kterou ne všichni nadšeně okoukávali, ale i nadále to bude hlavní barva) a nakonec jsem změnila podtržení pod nadpisy v článcích a menu. Jinak rozložení menu, hlavní stránky, slideru a tak dále zůstalo. Jestli to jsou konečné změny nebo si ještě budu hrát prozatím nevím, ale nemusíte se bát. Nic razantního neplánuji. Takže, jak se vám líbí tato změna?Obrázky k článkům...

Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

11 komentářů:

 1. Nevím, jak to děláš, ale tvoje vzhledy blogu jsou vždycky nádherné :) I tentokrát je design skvělý a samozřejmě perfektně pasuje k podzimu :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. děkuji, bylo to chvilkové nadšení pro změnu a vzniklo tohle :-)

   Smazat
 2. Nový layout vypadá opravdu moc dobře :) Ale krásný byl i ten starý :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mě se taky líbil i ten původní, ale vydržel tu opravdu hodně dlouho a už to chtělo menší změnu, protože byl docela tmavý a hodně růžové, a některým to nesedělo... ale já jsem na tohle šílenec, takže si vždycky hraju se změnami a s detaily :-)

   Smazat
 3. Opět krásný vzhled blogu, ke kterému není co dodat!

  OdpovědětSmazat
 4. Zvlášť to podtržení se mi líbí - také bych chtěla něco takového umět, ale jsem ráda, že zvládnu pohrát si se šablonou a jakž takž si ji přizpůsobit :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ja je taky nevytvářela, jsou volně ke stažení, jen jsem je trochu upravila (prodloužila)... :-)

   Smazat
 5. Vypadá to nádherně :) Musím si na to tedy zvyknout, ale to nebude trvat dlouho :) Fakt nechápu, jak je možné, že umíš dělat tak nádherné laye. Já jsem s grafikou úplně nemožná :(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. znam lidi, co to umeji krasnejsi, ja jsem v tomhle jen amater... jen vim kde co stahnout a jak upravit, ale nedokazu to vytvorit uplne od piky sama, na to jsem leva :-)

   Smazat
  2. Někdo (jako například já) neumí ani to :D

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne