MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

21 října, 2015

Knižní přírůstky #60

středa, října 21, 2015 4 komentáře
Dneska jsem si vyzvedla nové kousky. Konečně mám kompletní Drahokamy v pevné vazbě (to byl ale boj). A ještě jednu radost mám, Vidořád na recenzi ještě před vydáním :-P Juchů....Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Všechny moc pěkné! A ani jednu knihu jsem nečetla :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahokamy zatim prectene nemam, pustila jsem se do Vidoradu... :-)

   Smazat
 2. Drahokamy jsem četla už asi před rokem a naprosto jsem si je zamilovala, je to opravdu skvělá trilogie :) Někdy si ji musím přečíst znovu :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne