MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

19 května, 2015

Dneska mi dorazily objednané placky a jeden řetízek, který jsem si vzala na zkoušku, abych veděla, jak to vypadá. Moc se mi to líbí. A teď můžu šetřit dál, protože mají zase spoustu novinek... :-D Tři placky jsou knižní - Hunger Games, Hobit a Divergence a přívěšek je z Harry Pottera...
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Jsou krásné. Já teda knižní suvenýry moc nekupuji, možná občas záložky, ale nic extra. Tyto jsou ale moc povedené.

  OdpovědětSmazat
 2. @Scribbler: já doteď taky ne, ale některé věci se mi líbí a placky nejsou zase tak drahé...

  OdpovědětSmazat
 3. Odznáčky Hunger games mám doma všechny, moc se mi líbí jak se reprodrozdí logo vyvíjelo společně s příběhem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to ano, je to vlastne i na obalkach, ale to nemam, mam totiz ten knizni komplet

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87