MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

24 srpna, 2014

Prošla jsem si nějaké blogy o knihách, které ráda a pravidelně obcházím. Našla jsem jeden tip a nejspíš poputuje na seznam knih, které bych ráda přečetla. Nachystala jsem si už i záložky pro výherce soutěže. Takže jsou pěkně v obálkách a čekají na zítřejší losování. Jsem snad víc napjatá než soutěžící :-) No a teď asi půjdu chvíli blogovat na druhý blog, protože ten docela zanedbávám. Úpřímně se divím, že se vůbec ještě drží :-P Ale vzdát se ho i tak nehodlám... Někdy je to sice těžké, hlavně z časových důvodů, ale nedokážu ho prostě ukončit. A to kolikrát mám nutkání rozjet i něco dalšího nového. Ale pak si říkám, že jsem blbá, vždyť už teď to mám napjaté a ještě si budu přidávat další práci :-D Ale zůstanu u dvou blogů, to bohatě stačí. Jen musím víc rozdělovat aktivitu i na ten druhý.

Večer by to chtělo trochu zábavy, takže zkouknu seriály, nebo nějaký filmík. A když zbude čas, tak i kniha. Co jste naposledy viděli za dobrý film? A co právě čtete?


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne