MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

24 srpna, 2014

Shrnutí týdne #6

neděle, srpna 24, 2014 čeká na komentář
V tomto týdnu jsem napsala recenzi na Esej o tragédii, první recenzi pro nakladatelství Host, se kterým jsem začala spolupracovat. Esej se mi líbila. Na konci jsem přemýšlela, jak knihu hodnotit... Nakonec pěti hvězdičkami...

Jelikož jsem měla skoro každý den odpolední až do devíti večer, moc jsem toho opravdu nestihla publikovat natož přečíst. Takže jsem zvědavá, jestli stihnu Bouři mečů dočíst do konce měsíce a splnit svoji výzvu Pětistovka je jen číslo... Takže jak lze vidět, přinášela jsem akorát články se soutěžemi a akcemi na knihy. Příští týden to snad bude lepší :-)

A v poslední řadě jsem změnila design blogu. Ten starý už mě omrzel a přišel mi moc obyčejný, ne moc pěkný apod. Nakonec jsem se nějakým způsobem i s menší pomocí volně šířených grafických prvků dobelhala k nynější podobě. Doufám, že tu vydrží déle než měsíc, a že se vám líbí :-)


A jako vždy na úplný závěr vás poprosím o podporu tohoto blogu. Moc vám děkujiPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne