MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

25 srpna, 2014

Konec soutěže

pondělí, srpna 25, 2014 čeká na komentář
O půlnoci skončila soutěž, kterou jsem pořádala. Byla první na tomto blogu a doufám, že se zúčastněným líbila. Ze začátku jsem měla obavy, zda se vůbec někdo zapojí. Vypadalo to totiž dost slabě. Ale nakonec se přidalo pěkných 27 soutěžících. Výhrou jsou knižní záložky. Všem moc děkuji :-)Jak jsem slíbila, bude losováno pomocí služby random.org. Tady vidíte vylosovaná čísla.


Výherci budou informováni e-mailem a mají 48 hodin na to, aby se ozvali. Jinak losuji dál...Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87