MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

18 listopadu, 2013

Wolverine

pondělí, listopadu 18, 2013 čeká na komentář

X-Mení sérii sleduji už nějakou dobu. Vždyť první film je snad víc jak deset let starý. Nejlepší byly stejně asi první dva filmy. Nejlépe zpracované. Nejhorší byl snad Poslední vzdor. Co se týče scénáře. Efekty byly dobré. Ale ten děj? Už trochu přehnaný. Moc ničení, příliš silný mutant :-D Ale Wolverine... Líbilo se mi vyměněné prostředí. Japonsko je moc pěkná země a mám ráda jejich kulturu a umění boje. Rozhodně body navíc. Ale co se týče děje a 'nesmrtelnosti' Wolverina, to už je věc jiná. To už na mě moc nezapůsobilo...

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87