MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

18 listopadu, 2013

Millerovi na tripu

pondělí, listopadu 18, 2013 čeká na komentář
Millerovi na tripu... Opravdu povedená komedie. Líbila se mi. Oblíbení herci, Jennifer Aniston mám ráda, pro komedie je jak stvořená. Emma Roberts taky není špatná. Už jsem ji viděla například ve filmu Wild Child... Will Poulter, toho znám z Letopisů Narnie, kde hrál opravdu výborně. Je na něm vidět, že se asi hodně věnuje filmu a nejspíš i divadlu, protože svou narnijskou roli dost prožíval :-D Posledního hlavního herce bohužel neznám...

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87