MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

18 listopadu, 2013

Moře nestvůr

pondělí, listopadu 18, 2013 čeká na komentář
Konečně jsem se dočkala. Po dlouhých třech letech. Tuto knižní sérii zbožňuji. Jsem prostě blázen do fantasy příběhů. Mám ji přečtenou celou, včetně zatím rozpracované odnože Bohové Olympu. Film mě opět nezklamal. Moc pěkně udělaný, super efekty. S dějem jsem také spokojená. Sice jsem už nějaký pátek tu knihu neviděla, ale myslím, že se scénáře drželi pěkně. Jediná věc, škoda že vyměnili hereckého představitele Cheirona. To většinou nemám moc ráda, když se v nějaké sérii mění obsazení... Další díl bohužel až zase za dva roky...

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87