MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

06 ledna, 2023

2022 | Maggie

pátek, ledna 06, 2023 1 komentář

 

Další rok s Maggie utekl jako voda. Letos oslaví už nečekaných třináct let. Jen ty zdravotní problémy posledních pár měsíců dávají dost zabrat. Kdo mě sleduje na instagramu tak ví, občas tam o tom něco padne jako zmínka. Tady tedy přidávám pár fotek z toho, co jsem za těch dvanáct měsíců nafotila. Není to žádná sláva, ale tak Maggie už taky není žádné štěně, které by člověk neustále dokumentoval :-D.
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

1 komentář:

  1. ten kukuč a jak krásně spí :) ti mazlíčci jsou jedna radost :)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne