MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

10 prosince, 2020

Rumové kuličky

čtvrtek, prosince 10, 2020 čeká na komentář

 

Letos jsem zkoušela i nové druhy cukroví a dělala vlastní experimenty. Po delším hledání na internetu a asi desítkách způsobů, jsem vytvořila tyto rumové kuličky. Obalila jsem je v kokosu, vlašském ořechu nebo lískovém ořechu. Nápadům se meze nekladou, takže určitě je i spousta dalších možností. Množství si musíte rozmyslet už sami, zkoušela jsem jednu tuto dávku na první pokus a vyšlo to asi cca na 20 kuliček.

Rumové kuličky

Suroviny: 50g másla, 2 lžíce rumu, 6 lžiček kakaa, 140g cukr moučka, 50g mletých ořechů

Obalení – vlašské ořechy, lískové ořechy, kokos nebo cokoli dalšího

Postup: Vše zpracovat, tvořit kuličky a obalit podle chuti třeba v kokosu, ořechu, sušeném ovoci a podobně...

sledovat mě také můžete na instagramu díky #lucylilliannevari a #lucylilliannepece
nebo vše pohromadě #lucylilliannevkuchyni


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87