MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

11 prosince, 2020

Pracny

pátek, prosince 11, 2020 čeká na komentář

 

Snažila jsem se rozšířit obzory a péct i cukroví, které jsem dříve nedělala. Mamka má ráda pracny, tak jsem použila její recept po babičce, okoukala jsem nějaké na internetu a nakonec jsem použila následující suroviny.

Pracny

Suroviny: 100g másla, 90g cukr moučka, 150g hladké mouky, 70g ořechů, citronová šťáva / citronové aroma, kakao, 1 vejce

Postup: Těsto zpracovat a naplňovat jím kovové formičky. Po upečení obalit v cukru smíchaném s vanilkovým cukrem.


sledovat mě také můžete na instagramu díky #lucylilliannevari a #lucylilliannepece
nebo vše pohromadě #lucylilliannevkuchyni
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne