MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

09 října, 2020

Viděla jsem... #152

pátek, října 09, 2020 10 komentářů
Všechny filmy a seriály jsou hodnoceny po prvním shlédnutí, s odstupem času je samozřejmě možnost, že změním názor ;-) Pokud vás zajímají další mé filmové a seriálové zkušenosti, můžete  ještě více hodnocení najít na mém účtu Csfd. Pokud pro mě máte tipy na dobré snímky, neváhejte se podělit ;-)

 Na křídlech vážky
Sice jsem film nestihla celý, ale velkou část jsem viděla. Bylo to zajímavé a tak trochu thrillerové. Už jsem myslela, že půjde o duchařina, alespoň tak to působilo. Pak přišla chvíle plná naděje a konec byl dost překvapivý. Sice nejde o nic úžasného na hollywoodské ceny, ale na podívání to bylo dobré...

Moje hodnocení:
CSFD


Záchranáři
Film o výcviku pobřežní stráže, lidí, kteří se vydávají na moře zachraňovat ostatní v těch nejhorších bouřích. Je neuvěřitelné, co takové moře dokáže. Jak velké a silné vlny ta obří nádrž vody vytvoří. I když jde o typické a předvídatelné zpracování, protože vždycky jde o skutečné příběhy a ty ne vždy končí šťastně, bylo to fajn pokoukání. Člověk si hned váží jinak toho, že se může doma v bezpečí válet...

Moje hodnocení:
CSFD


Sněžný kluk
Po dlouhé době konečně pěkný animák. V poslední době mám pocit, že se to všechno strašně opakuje a ten zajímavý náboj je prostě pryč. Ale Sněžný kluk mě mile překvapil, bavil mě, jde o pěkně zpracovaný kousek, s pěknou hudbou a promyšleným příběhem. A navíc, komu by se nelíbil roztomilý Yeti s modrýma očima?

Moje hodnocení:
CSFD


Chaplin
První polovina filmu byla zajímavá a taky docela dobře postupovala. Ukazovala Chaplinův život, jak jinak. Jeho problémy v rodině, s prací a tak dále. Druhá půlka se však začala vláčet a já se už těšila na konec. Jediným velkým pozitivem byl nespočet známých hereckých tváří.

Moje hodnocení:
CSFD

Medvědí bratři
Klasická disneyovka. V této verzi se naštěstí tolik nezpívalo, jako v jiných projektech, což je pro mě velká výhoda. A jako vždy jde o příběh s poučením, který má malým divákům dát rady do života o soucitu, přátelství a tak dále. Na poklidné víkendové odpoledne ideální pohádka :-)

Moje hodnocení:


Láska na druhý pohled
Opět jsem využila toho, že jsem film zahlédla ve večerním programu a tak jsem si řekla, že to zkusím. Hlavním lákadlem pro mě byla samozřejmě Jennifer Aniston a Aaron Eckhart. Každopádně nešlo o komedii, ale spíše romnatiku, i když trošku pokřivenou a podivnou. V příběhu jde o velkou ztrátu a vyrovnání se s ní. A jedna z postav nejdříve vypadá, že je naprosto v pohodě, ale výbuch teprve přijde. Takže to spíše bylo naprosto obyčejné, známé a nijak lákavé.

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

10 komentářů:

 1. Medvědí bratři jsou klasika, v dětství jsem je měla moc ráda 😊

  OdpovědětSmazat
 2. Medvědí bratři jsou pro mě jeden z nej animáků, viděla jsem ho snad už, nevím kolikrát :D a furt mě baví.
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přijde mi, že disneyovky se mi v mládí nějak vyhýbaly :-)

   Smazat
 3. Ani jeden z filmů jsem neviděla a popravdě mě ani nijak nelákají... :)

  OdpovědětSmazat
 4. Medvědí bratři jsou moc hezká pohádka. A stejně tak i Sněžný kluk. :)

  OdpovědětSmazat
 5. Animáky mám veľmi rada, takže Sněžný kluk si rozhodne pridávam na zoznam, ďakujem za tip! :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne