MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

03 ledna, 2020

Na leden jsem si našla dvě knihy z mé zásoby, Temné říční proudy mám jako výhru ze soutěže. Od autorky jsem zatím četla jen jednu knihu, ale moc se mi líbila. A Zrcadlo, zrcadlo jsem si pořídila na Humbooku a to především ze zvědavosti :-)

Leden

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
-
Temné říční proudy
Sharon J. Bolton496
-
Zrcadlo, zrcadlo 352Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Jsem zvědavá, co řekneš na Zrcadlo, zrcadlo. Já mám v plánu přečíst poslední dva díly Pokrevních pout a očekávám knihu Konec z Hostu a dál se uvidí :)
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to já taky, protože každý má jiný názor na tu knihu... :-)

   Smazat
 2. Já si na leden radši nic neplánuju - bude zkouškové, takže budu ráda aspoň za jednu knihu. :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87