MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

16 prosince, 2019

K sérii jsem se dostala díky spolupráci s nakladatelstvím. Řekla jsem si, že ji taky zkusím. A i když mi bylo řečeno od jedné blogerky, že jde o nejslabší díl série, tak jsem stejně nenašla odhodlání k tomu pokračovat. Nepřišlo mi to tak bombastické jak někteří hlásali...

Inspektorka Erika Fosterová

 • Dívka v ledu
 • Noční lov
 • Temné hlubiny
 • Do posledního dechu
 • Chladnokrevně
 • Smrtící tajnosti

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

9 komentářů:

 1. Od tohoto autora jsem také měla možnost číst knihu, ale nakonec jsem ji po nevalných ohlasech odmítla :/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Upřímně nevím, proč je z něj každý tak na větvi. Znám mnohem lepší...

   Smazat
 2. Jo, taky mi přišla lehce podivná. Kdovíproč jsem pak zkusila i Noční lov a ten mi seděl víc, ale dál už jsem nečetla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Původně jsem to chtěla ještě zkusit, ale má to tolik dílů a nevím jestli to je konec, tak si to odpustím.

   Smazat
 3. Nad touhle sérií jsem též uvažovala, ale říkám si, že ji nakonec zkusím. Tak uvidím. :)

  OdpovědětSmazat
 4. Tyhle série strašně chválí spousta mých kamarádek, ale mě se do nich nikdy moc nechce. :D

  OdpovědětSmazat
 5. Já měla první díl doma v papíru, ale pak jsem jej vyměnila za eknihu. Teď mám všechny díly v e-verzi. Jinak mě tenhle autor docela baví, i když jo, najdou se lepší autoři, ale já jak moc detektivky úplně nečtu, tak tohle mi celkem sedlo a baví mě to :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to já detektivky a thrillery čtu docela dost. A právě tohle není až tak dobrý...

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne