MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

11 listopadu, 2019

Další z mnoha e-knih, kdy jsem se k prvnímu dílu dostala díky akci, kdy rozdávali knihy zdarma či za minimální ceny... Série už má povícero dílů a zatím si nejsem jistá, zda to stihnu vůbec vyzkoušet. Výhodou je, že jde alespoň o první díl, takže pokud knihu přečtu, můžu v případě zájmu vesele pokračovat dál, aniž by mi něco uniklo.


Kočičí válečníci

  • Vzhůru do divočiny
  • Oheň a led
  • Les plný tajemství
  • Bouře přichází
  • Nebezpečná stezka
  • Nejtemnější hodina


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. To je výhodné mít první díl a pak se díky tomu rozhodnout. :) Snad se někdy ke knize dostaneš.

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne