MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

04 listopadu, 2019

E-book získaný zdarma od Dobrovského za nákupy... Zatím dávám sérii mezi ty, které nebudu kompletovat, případně čas ukáže, zda se k tomu dostanu a bude mi to stát za to... Obálka je moc pěkná a lákavá, ale viděla jsem na knihu i spoustu kritiky. Nicméně, hurá s ní do čtečky :-)

Trilogie Šiva

 • Nesmrtelní z Meluhy
 • Tajemství Nágů
 • Přísaha Vájuputrů


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

 1. Tu jsem si taky vyzvedla od Dobrovského zdarma a i když ji mám uloženou, nějak mě odrazuje ta spousta negativní kritiky. Zkusila jsem zatím prvních pár stránek a nevím, sáhla jsem po jiných knížkách, ale hodlám to dočíst.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak já to nezačínala a zatím ani nebudu. Přednost mají papírové resty... :-D

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne