MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

05 listopadu, 2019

Čtecí plány na listopad

úterý, listopadu 05, 2019 2 komentáře
Do nové výzvy si dávám tyto dva díly Zaklínače. Jednak bych měla prolomit to prokletí, kdy se prostě nemůžu dostat dál, jelikož se objevují stále nové a nové knihy. A taky navíc bude brzy seriál. I když vím, že se knih striktně držet nebude, už bych měla přijít na to, co všichni na Zaklínači mají :-D.

Listopad

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
-
Meč osudu
Andrzej Sapkowski394
-
Krev elfů 316Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Držím ti palce se čtením. :) A hlavně, ať se ti knihy líbí. :)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne