MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

21 října, 2019

Další z mnoha e-knih, kdy jsem se k prvnímu dílu dostala díky akci, kdy rozdávali knihy zdarma či za minimální ceny... Tyto akce mi nevadí, protože mám alespoň příležitost zkusit něco nového. Navíc, když je to zadarmo, tak v té čtečce se to neztratí, tam je místa dost ;-)


Světlonoš

 • Černý arcimág
 • Oslnivá čepel
 • Oko temnoty
 • Krvavé zrcadlo
 • The Burning White


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Takové akce jsou pěkné, člověk vždy něco objeví nového a třeba ho to i zaujme. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jo, je to zajímavé. Taky jsem tak natrefila na zajímavý titul. Sice nakonec zklamání, ale tak stane se... :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale pokud má člověk takto možnost získat knihu v akci zdarma, tak ho to pak mrzí míň :-D

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne