MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

15 srpna, 2019

Dnes mám pár ikonek do sbírky, které jsem vytvořila na přání pro Tery. Tyto série ještě nemám rozečtené, tak jsem je nevyráběla. Snad se budou líbit :-) Bohužel mi nejde vložit tolik štítků k jednomu článku, takže tady máte druhou polovinu.


Série

Salon D´Amour - Anna Jansson
Cesta šamana - Vasilij Mahaněnko
Než jsem tě poznala - Jojo Moyes
Sníh nebo popel - Sara Raasch
Trilogie Šiva - Amish Tripathi


Inspirovala jsem se imlovingbooks.com a vytvořila nějaké ikonky, které jsem tam nenašla, protože jsem je potřebovala pro své účely :-) Dávám je tedy k dispozici i pro vás. Na původní obrázky nemám žádná práva, nenutím vás uvádět mě jako zdroj, ale prosím, abyste je alespoň nevydávali za svou tvorbu. Děkuji
Seznam mých sérií, které jsem četla, kde jsem tyto ikonky použila...


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Salon d'Amour vypadá pěkně. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc pěkné bannery, tvoje výtvory opravdu obdivuju :) Já jsem fanoušek Cesty šamana, ten se ti taky povedl :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Často to jsou jen výřezy obálek. Takže lehká práce. Jen občas musím opravdu tvořit od píky... :-)

   Vymazat
 3. Krásné bannery. Obzvláště Než jsem tě poznala se mi hodně líbí. :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne