MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

09 července, 2019

Dnes tu mám dvě záložky. První je Věž úsvitu od Sarah J. Maas, jediná obálka ze série vyvedená v modré. Následuje Zlatá věž (poslední díl Magisteria), která je také udělaná jako výřez.V těchto článcích najdete mnou vyrobené záložky, které tvořím hlavně pro sebe, ale dávám je k dispozici i vám. Nejčastěji jde o výřezy obálek českých či původních, sem tam využiji tvorby jiných lidí, obrázků z googlu či pinterestu. Na obrázcích si upravuji tvary, barvy, rozložení jednotlivých prvků nebo kombinuji více obrázků do sebe. Neoznačuji se tedy přímo a výhradně za jejich autora, jen z nich tvořím záložky. Také se tu mohou, v rámci štítku Kniha a její záložka, objevit kousky, které jsem si koupila, vyhrála nebo prostě dostala. Na konci článku najdete fotky mých knih, ke kterým si tyto záložky tvořím...

Rozměry jsou upraveny pro tisk na webu, kde si nechávám záložky vyrábět - 24print.eu... Kvalita odpovídá obrázkům, které byly na internetu k dispozici.


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Moc pěkné záložky. :) Já jsem si poslední dobou oblíbila záložky, které se dají koupit třeba v Kanzelsbergeru, ale určitě i všude možně jinde. :)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Já teda po obchodech vidím záložky minimálně. Nakladatelé by v rámci propagace mohla prodávat tematické záložky. Párkrát se mi zadařilo mít ke knize přímo od nich... Ale málo...

      Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87