03 července, 2019

Můj seznam přání - knihy, které si chci koupit nebo přečíst.
Další novinky sledujte v přehledu zde...

V červenci moje peněženka rozhodně nezapláče a já jsem moc ráda. Spoutávač je další díl série, se kterou jsem ještě ani nezačala, ale mám ji vyhlídnutou, takže zůstává spíše otázkou, zda se do toho ještě někdy pustím.


Spoutávač
Kellen a jeho vražedný kočkoveverčák Reichis jsou sami na cestě a pátrají po tajemném mnišském klášteře známém jako Ebenové opatství. Je to místo, které nezasvěcenci nikdy nemohou najít, a Kellen začíná být zoufalý. Mniši v Ebenovém opatství totiž údajně vědí o černém stínu víc než kdo jiný, a dokonce ho prý umějí i léčit.
Potom se však stane něco, co Kellena a Reichise rozdělí. Kellen poprvé čelí světu sám a pronikne do stínové magie mnohem hlouběji, než se kdy odvažoval tušit.


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

 1. Přát si jednu knížku je asi rozumné, koneckonců doma jich máme všichni milion nepřečtených, že jo. :D
  Tuhle sérii jsem ještě nezačala číst a těžko říct, jestli někdy začnu, nicméně já bych si v červenci ráda pořídila něco v němčině. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak ja taky nezacala, ale porad ji mam v hledacku, ze mozna zacnu :-)
   jinak ja v cizich jazycich nectu, potrebuji se soustredit, coz mi umozni jen cestina :-D

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)