MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

23 května, 2019

Nejdřív jsem nad tím ani neuvažovala, že bych si je pořídila. Ale téma mě rozhodně lákalo, obálky taky moc krásné. A když jsem jela na Svět knihy do Prahy, neměla jsem na seznamu nic víc, než jednu knihu. Tak jsem si řekla proč ne. Výhodou je i to, že jde o dilogii, takže více dílů už nebude ;-)

Recenze -  Warcross | Divoká kartaWarcross
 • Warcross
 • Divoká karta

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Ty už těch knižních sérií máš. :)))

  OdpovědětVymazat
 2. Doufám, že se ti série bude líbit. :)
  Mě tolik neoslnila. Jednička mi přišla chaotická, co se týče nedovysvětleného Warcrossu, a dvojku, no tak tam byl problém se záporákem. :/
  Jako, oba dva díly mají něco do sebe, ale za mě, v žánru rpg literatury, zatím stále vede RPO. :D

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne