MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

12 dubna, 2019

Malý přehled nejrůznějších akcí, soutěží, knižních událostí a mnoho dalšího, co by mohlo pravé knihomoly zaujmout. Tento přehled vzniká každý pátek a obsahuje to, co ten den zvládnu najít. Pokud vás zajímají další věci z celého týdne, sledujte následující odkazy...

Knižní akce a soutěže - do této skupiny se snažím každý den přidávat nové akce, slevy, události, soutěže a další odkazy. Zapojit se mohou i členové.
Nové události - v kalendáři skupiny najdete chystané akce, autogramiády, besedy a tak dále. Všechno co na mě na facebooku vyskočí nebo co objevím u nakladatelů.
Instagram stories - odkazy na soutěže probíhající na instagramu. Přímo na profilu mám sbírky podle daných měsíců v roce.

Akce nové

  • Alza - romantické e-knihy se slevou až 50%
  • eBux - balíčky e-knih od Moby se slevou až 66%
  • eBux - e-kniha Miluji tě, nenávidím tě za 99,-
  • Dobrovský - s kuponem z Deníku dostanete slevu 20% (8.4. - 14.4.)
  • Dobrovský - s kuponem Shopping Fever dostanete slevu 22% (12.4. - 14.4.)
  • Dobrovský - akce 1+1 ve vybraných prodejnách až do 21.4.
  • Dobrovský - Happy Hours - vybrané prodejny a hodiny se slevou 20%
  • Dobrovský - sleva 20 % s kupónem Playboy week 
  • Albatrosmedia - sleva 20% a stírací losy ke každé objednávce

Stále platící a dlouhodobé akce

- stav těchto akcí kontroluji jednou za čas...

Soutěže Tento článek je jen informativní. Nejsem pořadatelem žádné z těchto akcí ani soutěží. Nenesu tedy žádnou zodpovědnost. Za případné překlepy se omlouvám předem. Všude se upisujete na vlastní nebezpečí...


Moje facebookové skupiny, zapojte se také :-)

https://www.facebook.com/groups/Knizninovinky/ https://www.facebook.com/groups https://www.facebook.com/groups/riseknih/


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne