MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

05 března, 2019

Dystopická dilogie z pera české autorky. Už když jsem poprvé zahlédla obálku, byla jsem hodně odhodlaná knihu zkusit. A když mi sama autorka nabídla recenzní e-knihu, dlouho jsem neváhala. Obě knihy se mi tak líbily, že jsem si je nakonec pořídila i papírově, protože nesměly chybět v mé sbírce... :-)

Recenze - Devět dní | Devět nocí


Devět dní

  • Devět dní
  • Devět nocí  

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

  1. Ty obálky jsou krásné! Obzvlášť když vezmu v úvahu, že jde o české knížky.

    OdpovědětSmazat
  2. Tahle série je opravdu skvostem v tom našem českém rybníčku. Rozhodně si ji musím taky pořídit i do knihovničky :-)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87