MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

05 února, 2019

O této sérii jsem uvažovala už nějakou dobu, zvláště od toho, co jsem viděla film. Pak jsem zjistila, že vydali toto krásné nové vydání v boxu. Ale cena byla přímo hrozná, rovná tisícovka. Což se mi zase investovat nechtělo. Ale před vánoci díky Black Friday ji zlevnili na tři stovky, tak jsem uprosila jednoho Ježíška a bylo to :-D

Recenze - Hrabě Monte Cristo 1 a 2 | Hrabě Monte Cristo 3 a 4 | Hrabě Monte Cristo 5 a 6
  

Hrabě Monte Cristo

 • Hrabě Monte Cristo 1 a 2  
 • Hrabě Monte Cristo 3 a 4
 • Hrabě Monte Cristo 5 a 6  

 Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

9 komentářů:

 1. Ty hřbety vypadají naprosto úžasně. :)

  OdpovědětSmazat
 2. Tak tohle je opravdová nádhera :-) Hraběte miluju už od základky :-)

  OdpovědětSmazat
 3. Hrabě Monte Cristo jsou naprosto úžasné knihy, navíc tenhle box je něco neskutečně krásného. (já mám doma staré ohmatané výtisky) :) Závist. :))

  OdpovědětSmazat
 4. Rád by som sa opýtal, pri predaji je táto kolekcia balená v nejakej fólii alebo ochrane proti znehodnoteniu prípadne vypadnutiu kníh pri prenose, alebo je to iba ako máte aj vy na fotkách, že iba papierový obal a knihy? Idem si ju práve objednávať (našiel som ešte posledné kusy), ale má mi to vyzdvihnúť a doručiť človek, ktorý nie je moc opatrný, preto sa pýtam, či sa tomu obalu a knihám nemôže pri prenose niečo stať.
  Ďakujem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To už si přesně nepamatuji, ale myslím, že to bylo zabalené, protože ty boxy bývají ve fólii...

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne