05 února, 2019

O této sérii jsem uvažovala už nějakou dobu, zvláště od toho, co jsem viděla film. Pak jsem zjistila, že vydali toto krásné nové vydání v boxu. Ale cena byla přímo hrozná, rovná tisícovka. Což se mi zase investovat nechtělo. Ale před vánoci díky Black Friday ji zlevnili na tři stovky, tak jsem uprosila jednoho Ježíška a bylo to :-D

Recenze - Hrabě Monte Cristo 1 a 2 | Hrabě Monte Cristo 3 a 4 | Hrabě Monte Cristo 5 a 6
  

Hrabě Monte Cristo

 • Hrabě Monte Cristo 1 a 2  
 • Hrabě Monte Cristo 3 a 4
 • Hrabě Monte Cristo 5 a 6  

 Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Ty hřbety vypadají naprosto úžasně. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak tohle je opravdová nádhera :-) Hraběte miluju už od základky :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Hrabě Monte Cristo jsou naprosto úžasné knihy, navíc tenhle box je něco neskutečně krásného. (já mám doma staré ohmatané výtisky) :) Závist. :))

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)