MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

19 února, 2019

Blíží se březen a tak jsem zase okoukla kino novinky. Tentokrát mi do oka padl jen jeden film...


Captain Marvel
Pro mě veliká povinnost a taky obrovské očekávání. Jedna velká etapa tohoto komiksového světa se blíží ke konečné fázi a tohle je jeden z posledních schůdků. Zatím nevím, co očekávat od silné ženské hrdinky, protože zatím žádná neměla takový prostor. Tak uvidíme. Moc se těším a po dlouhé době si asi udělám výlet do kina... :-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Popravdě, já pro změnu nevím, co od Captain Marvel mám vůbec očekávat. A zatím z ní mám dost rozporuplné pocity, tak doufám, že se mi nakonec bude líbit. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no já mám obavu, že nejsilnější hrdinka je ženská a přichází až teď, aby všechny zachránila... ale snad to dopadne dobře

   Smazat
 2. Zatím to také vidím pouze na tenhle film a hodně se na něj těším :)

  OdpovědětSmazat
 3. No tak to jsem zvědavá :-O
  Mě láká Skleněný pokoj s Rodenem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsem nějak nepostřehla. Ale český filmy moc nemusím...

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne