MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

27 prosince, 2018

Čtecí plány na leden

čtvrtek, prosince 27, 2018 8 komentářů
Začínáme téměř nový rok, nové plány. A čím to odstartuji? Čáry života jsou dvoudílná série, tak rozhodně jejich závěrem. A Rok poté, nuže, tam není jistý osud třetího dílu, zda vyjde i u nás, takže si zatím přečtu dvojku...

Leden

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
Cesty se rozcházejí
392
-Rok poté 352Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. Já to vidím na Gatsbyho a nějakou filozofickou knížku a vůbec musím pošéfit knihy do školy :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ježíš tak to bych nechtěla. Zjistila jsem, že tyhle knihy prostě nedávám :-)

   Vymazat
 2. Žádnou z knih jsem nečetla a zatím je v plánu nemám. A ani nemám čtecí lednové plány. Kvůli škole nevím, kolik toho stihnu přečíst, ale doufám, že dost, protože ty kousky co jsem dostala k Vánocům vypadají božsky.:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak si delej jednoduche plany, treba i jen na jednu knihu, cloveka pak potesi, kdyz to splni :-D

   Vymazat
 3. Krásný čtecí výběr. Na Čáry života mám též zálusk, ale ty budou kdo ví kdy, jelikož jsem si udělala menší seznam, co v nejbližší době přečtu.:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no je to hrozny :-) rocne vychazi tolik knih, ze neni proste v lidskych silach to stihat :-D

   Vymazat
 4. Neznám ani jednu, ale přeji aby Ti čtecí plány vyšly ;)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne