MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

20 listopadu, 2018

stopnuto cz nakladatelstvím

Další dračí příběh do sbírky. Nakonec z toho nebylo bůhví co, nic moc nového. Hodně se to podobalo Drakii, ale i přes to, to mělo vlastní kouzlo a přece jen se mi to líbilo... V příběhu se postupovalo hodně pomalu, takže spousta věcí zůstala nedořešená a bohužel už se nikdy nedozvím, jak to dopadne...

Recenze - Zkouška věrnosti | Proti všem
 

Talon

 • Zkouška věrnosti
 • Proti všem
 • Soldier
 • Legion
 • Inferno

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

 1. Po Drakii, z které jsem byla docela zklamaná, jsem se k Talonovi ani neodhodlala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ja Drakii cetla uz pred lety a me se to prave libilo, pro me prvni pribeh v danem stylu...

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87