MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

20 listopadu, 2018

stopnuto cz nakladatelstvím

Z počátku nenápadná detektivka, která se vyklubala v něco naprosto výborného. Moc mě to bavilo, hodně to svým stylem a způsobem připomínalo Sherlocka Holmese v 19. století, až na to, že zde je i nějaké to nadpřirozeno. S oběma knihami jsem byla spokojená, ale bohužel další díly nejsou v plánu... Snad časem...

Recenze - Jackaby | Případ ukradeného zubu


Jackaby

 • Jackaby
 • Případ ukradeného zubu
 • Ghostly Echoes
 • The Dire King 

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

 1. Je to na nic, když se nakladatelství rozhodně nevydat další knihy ze série. Tohle je jeden z důvodů, proč čtu většinou v angličtině...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a pro me je to jeden z duvodu, proc nebudu kupovat serie...

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne