MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

05 září, 2018

Pro blogspot

blog nakonec sloučen s tímto...

Nějakou dobu mi vrtalo hlavou, jestli by nebylo lepší oddělit vzhledově oba moje blogy. Mohlo totiž některé lidi mást, že mají naprosto totožný vzhled, přestože každý působí na jiné adrese. Po mnoha pokusech, kdy jsem nakonec veškeré úpravy zase vrátila zpět a do nové šablony se mi rozhodně nechtělo, se mi konečně podařilo udělat malou změnu, která přesto oba blogy odliší. Stačilo jen změnit pozadí a hlavičku... :-)Edit: 22.11.2018
Rozhodla jsem se pro menší úpravy barev a písma, abych své jednotlivé blogy alespoň trochu odlišila...
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne