MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

30 srpna, 2018

Čtecí plány na září

čtvrtek, srpna 30, 2018 8 komentářů
Tentokrát jsem si vybrala dvě knihy, které jsem pořídila teprve nedávno, ale jsou to zrovna kousky, na které jsem se těšila. A i když ve frontě čeká hromada dalších knih, doufám, že tohle půjde rychle.

Září

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
-
Mise Saturn
688
-A Bůh pravil: Budiž Jonáš 272Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. Neznám ani jednu, ale přeji ať se líbí :)

  OdpovědětSmazat
 2. Obě knihy vypadají dobře,tak snad se budou líbit :) Já doufám, že v září taky něco stihnu, aspoň dočíst Pána stínů od Cassandry Clare a ráda bych se ještě pustila do Šesti vran a nového Magnuse Chasea, co teď má vyjít, ale uvidím, co mi nástup na vysokou školu dovolí :D

  OdpovědětSmazat
 3. Taky mám v plánu si v zari přečíst A bůh pravil:) snad se nám kniha bude líbit ^_^

  OdpovědětSmazat
 4. Tak A bůh pravil si okamžitě přidávám na wishlist, sice jsem od autora stále nepřečetla Smrt a jiné vrcholy mého života, ale kamarádka z nich byla nadšená a já se jich už nemůžu dočkat. :D

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87