MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

17 srpna, 2018

Akce a soutěže #340

pátek, srpna 17, 2018 2 komentáře
Další nabídky z webů a od blogerů sledujte v fb skupině Knižní akce a soutěže, také můžete sledovat soutěže na instastories a nové události v kalendáři najdete na facebooku blogu.

Akce nové

 • Alza - thrillery se slevou 40% (ebooky)
 • eBux - e-knihy australských a afrických autorů se slevou až 50%
 • eBux - e-kniha Znamení jednorožce za 85,-
 • Kosmas - e-knihy od Arga se slevou 40%
 • Kosmas - slevy na knihy až 90%
 • Alpress - knihy v akci
 • Host - paperbacky za 169,-

Stále platící a dlouhodobé akce

- stav těchto akcí kontroluji jednou za čas...

Různé


SoutěžeTento článek je jen informativní. Nejsem pořadatelem žádné z těchto akcí ani soutěží. Nenesu tedy žádnou zodpovědnost. Za případné překlepy se omlouvám předem. Všude se upisujete na vlastní nebezpečí...


Facebook

https://www.facebook.com/groups/Knizninovinky/ https://www.facebook.com/groups https://www.facebook.com/groups/riseknih/


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

 1. "Žolíky" a "Honba za pokladem" jsou opravdu skvělé! :)

  https://boook-planet.webnode.cz/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jj, taky to sleduji. I když mě tam pořádně ještě nic nezaujalo...

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne