MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

24 července, 2018


Nedávno mi byl položen dotaz, jak vkládám ukázky knih, které jsou na netu přes prohlížeč Issuu. A tak vám to tady sepíšu, ať víte i vy, jak to udělat :-)

Můj návod.

Kopírovat se zdrojem! 

Sepište si text, tak jak potřebujete a tam kde budete chtít vkládat ukázku, si nechte volné místo. Tu pak vložíte, ale musíte přes HTML. 
Najdete si místo v textu, já se obvykle orientuji podle nadpisu Ukázka z knihy, pod kterou to potom vložím...

<center>
<iframe src="ODKAZ ISSSUE" width="500" height="450" scrolling="no"></iframe>
</center>


ODKAZ ISSSUE... odkaz, který získáte přes Share, zkopírujete si adresu a vložíte na toto místo
width="500" height="450" ... šířka a výška rámečku, kterou si zvolíte podle potřeby a místaA to je vše... Snad je to dostatečně srozumitelné :-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

  1. Já jsem nakonec přišla na to, jak vložit dokument, co jsem sama nahrála, ale tohle bych asi sama nevymyslela - rozhodně to někdy využiju, moc díky za super návod :)

    OdpovědětVymazat
  2. Díky moc - i já - naprostý trotlík na html a vše s tím souvisejícím jsem podruhé zvládla ukázku vložit k recenzi!

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne