MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

19 června, 2018

Filmy, které se chystají do kin zaujaly mě buď svým obsahem, hereckým obsazením nebo dalšími detaily... A co vy, máte nějaký další tip?


Marvelovka je pro mě už povinnost. Ani neřeším o co přesně jde. Automaticky jde film na seznam :-)

Další z mnoha příběhů podle skutečnosti. Největším lákadlem pro mě však byl trailer a hlavně herecké obsazení v podobě Shailene Woodley (Divergence) a Sama Claflina (Hunger Games)

Třetí příběh ze světa těchto příšerek snad přinese něco nového. Už se těším, čím nás překvapí tentokrát...

První film mi přišel jako celkem zajímavý nápad. Neříkám, že šlo o nějakou pecku, ale rozhodně to bylo koukatelný. A tak zkusím i toto pokračování.


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Na Ant-mana, Než přišla bouře, Hotel Transylvanie 3 se moc těším :-) Jak říkáš u Marvelovky je to taková ta "povinnost" :)) Ale rozhodně se na ten film těším :)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. to ja taky, ale mela bych konecne zkouknout nove Avengers :-)

      Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87