MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

16 května, 2018

Během veletrhu knih v Praze jsme ve zbylém čase s mamkou nakonec navštívily i Mořský svět. Mamka fotila jako divá a tak vám tu dám nějaké fotky. Bohužel mobilní foťák a nevyvážené světlo dělají své, takže většina fotek není zrovna nejlíp zaostřená... Co se týče akvária, bylo to moc pěkné a zajímavé, strašně se mi líbily ty korály a všechno, co v akváriích bylo. Ale popravdě celkový dojem průměr, čekala jsem asi něco víc a větší :-)

Počet fotografií: 56


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Ty fotky jsou boží, docela mě mrzí, že mě nenapadlo se tam jít podívat místo výstavy Mumií. Tak třeba někdy příště:)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne