MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

26 dubna, 2018

První díl série jsem si koupila na Světě knihy a nechala rovnou podepsat autorem. O druhý díl jsem požádala nakladatelství na recenzi. A k mé velké radosti a především překvapení, jsem dostala rovnou zbytek série. No prostě paráda ♥

Recenze - Areston | Útěk z Arestonu | Vládce Arestonu | Stavitelé Arestonu
 

Areston

  • Areston  
  • Útěk z Arestonu
  • Vládce Arestonu  

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)

Doplňující kniha

  • Stavitelé Arestonu


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Krásní kompletní série :) Taky bych si ji ráda přečetla :) Poprvé jsem o ní slyšela vloni na Světě knihy, kde o ní mluvil přímo autor a od té doby mě láká :)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne