MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

05 dubna, 2018

Už je to pět měsíců od posledního focení. Změn sice není moc, ale hlavní je asi, že jsem některé knihy začala dávat i na ležato a popravdě se mi to moc líbí :-)

"Tento projekt má na svědomí Abyss"

Řazení knih je stále stejné, úplně vlevo jsou kusové knihy a série, které nebudu už dál kompletovat. Pak jsou dva regálky s kompletními sériemi. Ty jsem navíc začala doplňovat i těmi kusovými, aby byli autoři u sebe. Takže do mezírek sem tam vecpu i něco dalšího :-) Předposlední regálek zprava, to jsou série, co čekají na své uzavření, na poslední díly... A ten zcela na konci, tomu já říkám 'světy'. Jsou to obvykle nějaké knižní světy, které jsou ale tvořeny více sériemi či knihami. Například Cizinka a Lord John, Harry Potter a doplňkové knihy, lovci stínů a s nimi Nástroje smrti, Pekelné stroje a Temné lsti a tak dále... Dál už to nebudu zdržovat, následují fotky, které už asi nemusím provázet žádným infem ;-)
Pro zasmátí, takhle vypadala moje knihovna před čtyřmi lety :-D Proto, to tak ráda fotím, abych viděla ty změny :-PPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

12 komentářů:

 1. Je to skvelé, že si môžeš takto porovnať zmenu, ja mám tiež fotku asi spred dvoch rokov a tiež ma vždy pobaví :-) Inak krásna knižnica, máš super zbierku či už čo sa týka sérií alebo samostatných kníh a tie vankúše hore sú krásne :D

  OdpovědětVymazat
 2. Páni, to je teda knížek... úplný ráj :D mimochodem moc se mi líbí ty polštářky nahoře :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. dekuji, ty jsou z aliexpresu zhruba po trech dolarech :-)

   Vymazat
 3. Krásná knihovna! Moc se mi líbí nápad s těmi náhrdelníky na těch knížkách. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. dekuji :-) nekdo ma knizni svicky, ja mam privesky :-P

   Vymazat
 4. To je naprosto úžasná sbírka knih :O doufám, že jednou budu mít taky takovou. Zatím se tedy nemám čím chlubit, mám jenom 5 poliček knihovny a už by se hodila další, jelikož nové knihy nemám kam dávat, tak snad v létě se konečně dostanu k tomu abych si pořídila další a trochu si tu knihovnu přeskládala a uklidila v ní :D

  Zatím budu jen tiše závidět tu tvou *.*

  OdpovědětVymazat
 5. Tvoje knihovna je jedním slovem NÁDHERNÁ. Závidím. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) Není to úplně podle mých představ, ale jsem spokojená :-)

   Vymazat
 6. Blednu závistí. Tvá knihovna vypadá úžasně! Ty knihy, polštáře a další knihomolské věcičky... je to prostě nádherné :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne