16 ledna, 2018

První díl se mi zdál dost průměrný a nějak jsme si úplně nesedli. Ale vidím v tom i určitý potenciál a budu doufat, že další dva díly můj názor nakonec zlepší...

Recenze - Císařovy čepele | Prozřetelnost ohně | Poslední smrtelné pouto


 Kronika Netesaného trůnu

 • Císařovy čepele  
 • Prozřetelnost ohně
 • Poslední smrtelné pouto


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Mé knihomolské já

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

5 komentářů:

 1. Sériu som ešte nečítala, ale už som o nej počula a ak sa ku knihám niekedy dostanem, rada by som si ich prečítala :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ja na to nedavno koukala. Nevim, zda ji zkusit.... :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jako první díl mi přišel jako průměr. Ale jiní to hodně chválí, tak jsem zvědavá na zbytek...

   Vymazat
 3. Mě tak těší když vidím, že se někomu daří kompletovat série :))

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)