MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

16 ledna, 2018

První díl se mi zdál dost průměrný a nějak jsme si úplně nesedli. Ale vidím v tom i určitý potenciál a budu doufat, že další dva díly můj názor nakonec zlepší...

Recenze - Císařovy čepele | Prozřetelnost ohně | Poslední smrtelné pouto


 Kronika Netesaného trůnu

 • Císařovy čepele  
 • Prozřetelnost ohně
 • Poslední smrtelné pouto  

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

5 komentářů:

 1. Sériu som ešte nečítala, ale už som o nej počula a ak sa ku knihám niekedy dostanem, rada by som si ich prečítala :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Ja na to nedavno koukala. Nevim, zda ji zkusit.... :/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jako první díl mi přišel jako průměr. Ale jiní to hodně chválí, tak jsem zvědavá na zbytek...

   Smazat
 3. Mě tak těší když vidím, že se někomu daří kompletovat série :))

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne