Rozhodla jsem se udělat ještě jednu poslední letošní soutěž. Tentokrát je jednoduchá, takže dlouho neváhejte ;-)
 
  1. Soutěž bude probíhat od 6.11. do 12.11.
  2. Zúčastnit se mohou jen lidé z ČR.
  3. Výherce (dva) budu informovat emailem, který napíšete do komentáře, abych od vás měla potvrzení a hlavně abych dostala adresu :-) Na odpověď počkám maximálně dva dny.
  4. Vyhrazuji si právo na jakékoli změny v soutěži (posunutí data, úpravení výhry, změna podmínek při nedostatečném počtu účastníků apod...).

Soutěží se o dva 'balíčky' záložek. Takže si nezapomeňte vybrat. Omlouvám se za horší fotky, že barvy nejsou tak hezky vidět jako ve skutečnosti, ale venku je docela šero a mobil mi to líp nevyfotí...

Do komentářů:

  1. Jméno
  2. E-mail
  3. Číslo hromádky záložek, kterou chcete vyhrát
  4. Doporučte mi nějaké zajímavé čtení. Knihu či sérii, ale něco, co vám opravdově vzalo dech, jak to bylo výborně napsané. Něco, z čeho jste si sedli na zadek a strašně vás mrzelo, když jste knihu přečetli :-)

Hromádka č. 1

Hromádka č. 2