13 listopadu, 2017

Moc bych všem chtěla poděkovat za účast v soutěži a taky za super tipy ke čtení. Spoustu vybraných knih jsem znala jen od pohledu nebo vůbec a nemálo z nich se mi opravdu dostalo na seznam :-) Takže děkuji.

V soutěži byly dva malé balíčky záložek. A tudíž jsou zde i dvě losování. Pořadí určovalo vaše zapsání do komentářů... Vítězům gratuluji a hned píšu email. Na odpověď máte dva dny :-)

Hromádka č. 1

vyhrává druhý komentář pro první balíček - DominikHromádka č. 2

vyhrává první komentář pro druhý balíček - Jana HudecováPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

1 komentář:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)