13 listopadu, 2017

Jak dopadla moje první návštěva na aliexpressu? Následovně. Naštěstí tam sama nakupovat neumím a ani nechci. Musím kvůli tomu otravovat bráchu, ale mě to nevadí ;-P Vybrala jsem si nějaké ty povlaky na polštáře (zatím dorazily dva) a přívěsky... Takže mám polštář na téma Sherlocka Holmese a Alenky v říši divů. A přívěsky jsou z Twilightu a z Cizinky. Konečně se mi něco na ni podařilo najít :-)


Sdílení článku:

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. Ten polštář se Sherlockem ti závidím, vypadá skvěle! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Všechny jsou moc krásné, ale ten přívěsek k Cizince je naprosto boží, :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem ho pěkně dlouho sháněla. A ještě by mi měl přijít další :-)

   Vymazat
 3. Tak to jsme dvě :D Taky tam nakupovat neumím, ale bohužel nemám nikoho, kdo by to objednal za mě :D Jinak polštáře jsou suprové :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem ráda, že nejsem jediná sestra, která nutí bratra nakupovat na zahraničních stránkách :D
  O pořízení přívěžku s We are all mad here jsem uvažovala nějaý pátek zpátky, al když vidím tvůj polštář, tak to asi přehodnotím :) Polštář/povlakse mnohem lépe využije ;)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)