MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

17 srpna, 2017

 autorkou nedokončeno

Oba díly jsem nakonec po delším rozmýšlení vzala na internetu ve výprodeji. Každá kniha byla asi kolem čtyřiceti korun nebo tak nějak, takže proč ne, za tu cenu. Navíc to má i slušné hodnocení. Teď už mi jen zbývá to přečíst :-)

Recenze - Šachovnice bohů | Nesmrtelná koruna
 

Věk X

 • Šachovnice bohů   
 • Nemsrtelná koruna
 • The Eye of Andromeda 

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Richelle slíbila, že to dokončí, jen to holt bude nějakou dobu trvat. :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to sice ano, ale do te doby (za prepokladu, ze to vubec vyda), to je nedokoncene :-)

   Smazat
 2. Tuhle sérii jsem si také koupila ve vyprodeji a už ji mám prectenou. Zamilovala jsem se do tohoto sveta a doufám, že poslední díl bude! :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87