MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

21 srpna, 2017

V levné knize jsem objevila první díl, který mě tak nějak nalákal. Ani nevím jak, ale najednou skončil v nákupním vozíku a byl objednaný :-D No a když už jsem měla jeden díl, spustila jsem pátrání i po tom zbytku. Štěstí se na mě usmálo a mám komplet sérii :-)
 

Strážci času

 • Vyvolený  
 • Temnota
 • Klíč  

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

5 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 2. A jak se ti líbila? Já nevím, jestli ji zkusit nebo ne. :)

  OdpovědětSmazat
 3. Strážci času jsou moje oblíbená série :) Četla jsem je už snad třikrát a nejlepší je druhý díl Temnota :) Přeji hezké čtení :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne