MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

03 července, 2017

Z knihy jsem příliš nadšená nebyla, dost těžko se to četlo, takže pochybuji, že bych se pouštěla do dalších dílů... Pokud někoho zajímá recenze, tak si ji můžete přečíst zde...
 

Tulák

 • Tulák  
 • The Malice

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. Ehm, o téhle knize jsem se toho už napsala... :D Do dalších dílů mě nikdo neuvrtá ani za nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přitom jsem viděla i spoustu dobrých ohlasů. Nechápu

   Smazat
 2. Tahle kniha mě naštěstí ani neláká, což je jak vidím jen dobře.. :D

  http://boook-planet.webnode.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Knihu jsem si kdysi chtěla pořídit, ale pak se vyvalila hromada negativních recenzí :) Nakonec jsem si ji půjčila z knihovny a patří k několika málo knihám, které jsem ani nedočetla :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já měla co dělat, abych došla no konce a abych měla podle čeho napsat recenzi...

   Smazat
 4. Tak jsem si přečetla tu recenzi a už asi chápu, proč se to skoro nikomu nelíbí :D
  mell.

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87